facebook-u

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na

http://www.rzetelnafirma.pl\XFP2VGZVPrzycisk

T R A N S P O R T    P O N A D G A B A R Y T O W Y 

     Firma MEGA FRACHT z siedzibą w Bełchatowie specjalizuje się w krajowym transporcie ładunków specjalnych, cieżkich, ponadnormatywnych i ponadgabarytowych.

Założycielem i właścicielem firmy jest Paweł Zatoń, który zajmuje się transportem nienormatywnym od 2014 roku. Firma świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski. Priorytetem MEGA FRACHT jest terminowość i punktualność dostaw.

Świadczymy transport specjalistyczny ponadnormatywny, transport gabarytów, zbiorników technologicznych, maszyn budowlanych i rolniczych jak również pilotaż.

 

  MEGA FRACHT świadczy też usługi z zakresu doradztwa spedycyjno-transportowego. Klienci firmy otrzymuja precyzyjne informacje umożliwiające ekonomiczne przetransportowanie ładunku. Pomagamy wybrać najoptymalniejsze środki transportu: barki, promy, statki, samochody, kolej i inne.

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

 

   W ramach proponowanych usług MEGA FRACHT gwarantuje realizację zleceń zgodnie z oczekiwaniami klientów potrzebujących nietypowego, ciężkiego, ponadgabarytowego transportu.

 

   Dla ładunków przewożonych przez MEGA FRACHT nie ma granic. Szeroka gama dostępnych zezwoleń, ceryfikatów i licencji pozwala na wykonywanie usług transportowych.